Bezstykowa Transmisja Energii i Danych

Bezstykowa Transmisja Energii i Danych

PDT to przemysłowa technologia bezstykowej transmisji energii i danych. Efektywna transmisja energii i danych w ekstremalnych warunkach środowiskowych stanowi poważne wyzwanie technologiczne ze względu na czynniki powodujące np. śniedzenie i zanieczyszczanie styków (słona woda, błoto), czy zagrożenie eksplozją (środowisko metanowe). Autorskie opracowanie i wdrożenia testowe w zakresie instalacji przemysłowych pracujących w warunkach ekstremalnych stanowią doświadczenie i wiedzę pozwalające na dostarczenie dedykowanego, skalowalnego rozwiązania dla potrzeb najbardziej wymagających klientów i zastosowań. Opracowanie technologiczne PDT dostarczane przez MindMade to min.:

  • Wysoka Odporność Środowiskowa pozwalająca na implementację w praktycznie każdych warunkach
  • Równoległa Transmisja Mocy i Danych skracająca czas i koszty pracy
  • Tolerancja Pozycjonowania pozwalająca na efektywną pracę nawet w warunkach utrudniających osiągnięcie wysokiej precyzji (ciemność, prądy morskie)
  • Detekcja Obecności Odbiornika
  • Dynamiczna Adaptacja Mocy pozwalająca na efektywne i oszczędne wykorzystanie energii
  • Przekaz Mocy do 50W
  • Transmisja Danych do 100Mb/s

Zastosowania

Technologia PDT oferowana jest do wykorzystania w specjalizowanych wtyczkach o wysokich wymaganiach środowiskowych pracy (wojsko, służby ratownicze, górnictwo, instalacje przemysłowe), czy też w specjalnych, dedykowanych zastosowaniach wymagających tak specjalizowanej i efektywnej transmisji energii i danych.

Oferta

Oferta obejmuje zarówno dostęp do technologii PDT jak i opracowanie i wdrożenie, również produkcyjne, kompletnych rozwiązań do dedykowanych zastosowań klienckich.