Kariera

Kariera

MindMade to inżynierskie centrum technologiczne skupiające wybitnych specjalistów z dziedziny łączności specjalnej, technologii komórkowych, kryptografii i dedykowanych rozwiązań elektronicznych. Jest liderem w tworzeniu  zaawansowanych, mobilnych rozwiązań bezprzewodowych dedykowanych komunikacji specjalnej oraz M2M.

Działalność obejmuje projektowanie i produkcję urządzeń elektronicznych oraz systemów kierowanych zarówno na rynek specjalny (administracja publiczna, wojsko, wymagający przemysł), jak i masowy.

Jesteśmy częścią GRUPY WB, stanowiąc zaplecze inżynierskie i technologiczne strategicznych projektów rozwojowych.

Nieustannie budujemy zespół złożony z indywidualności o wysokiej etyce zawodowej i zamiłowaniu do pracy w zespole.

Oczekujemy szerokich horyzontów myślowych i głębokiej wiedzy zawodowej, poczucia humoru i dystansu oraz skupienia na osiąganiu celów, umiejętności budowania planów i celów strategicznych ale i zdolności do samodzielnego i sprawnego działania pod presją, kreatywności i pasji….

Zapewniamy otwarty, choć kompetetywny zespół szukający i stawiający sobie wyzwania technologiczne i biznesowe. Oferujemy bardziej atmosferę firmy inżynierskiej niż korporacji, wierząc w kreatywność indywidualności pracującej w zespole.

Lubimy myśleć! Najlepiej kreatywnie i nietuzinkowo!

Lubimy osiągać cele! Najlepiej w skupieniu i precyzyjnie!

Lubimy tworzyć rzeczy! Najlepiej niezwykłe i pomysłowe!

Obecnie nie prowadzimy rekrutacji personelu